майстерня

Ремонт складського обладнання

Ремонт штабелерів, навантажувачів, гідравлічних візків та іншої складської техніки - сьогодні дуже затребуваний вид послуг. Це пов'язано, перш за все, з тим, що парк цієї техніки в Україні постійно збільшується. Так чи інакше, з перебоями і проблемами, але економіка не стоїть на місці. І державним підприємствам, і приватному бізнесу час диктує свої умови подальшого розвитку, який неможливий без використання сучасних засобів механізації праці. Навантажувачі, інша складська техніка, як всякий складний механізм, вимагають дотримання певних правил експлуатації. А правильна експлуатація обов'язково передбачає періодичне технічне обслуговування навантажувачів. Крім того, фінансові труднощі багатьох змушують використовувати техніку практично до повного зносу, а значить, в процесі експлуатації неодноразово виникає необхідність проводити ремонт навантажувачів різного ступеня складності. Інші споживачі, виходячи з міркувань економії, набувають вживану техніку. До речі, за оцінними даними, навантажувачів б / у в Україну імпортується в два рази більше, ніж нових. Так що тільки в цьому секторі ремонт і обслуговування навантажувачів - величезне поле діяльності. На жаль, багато споживачів не віддають собі звіт в тому, що при дуже низьких цінах на ці навантажувачі ремонт може виявитися дуже дорогим. Те ж саме можна сказати і про випадки, коли своєчасно не проводиться необхідне технічне обслуговування навантажувачів. Таким чином, сервіс складської техніки для одних стає необхідністю з метою забезпечення виробничої діяльності, для інших - основним або одним з основних джерел доходу.

Сервісне обслуговування та ремонт навантажувачів

Обслуговування та ремонт навантажувачів має свої особливості. Це пов'язано з тим, що, в більшості випадків, в конструкції є і гідравлічні, і механічні, електричні та електронні вузли, які, хоч і не принципово, але відрізняються від відповідних автомобільних. Відповідно, обслуговування навантажувачів вимагає спеціальних знань і навичок, якими, швидше за все, не володіє навіть висококваліфікований автомеханік. Підйомний пристрій, гідродинамічна передача, провідний міст, каретка зсуву, імпульсний регулятор ... За цими, на перший погляд, знайомими термінами ховаються унікальні розробки, патенти, ноу - хау. Часто обслуговування навантажувача пов'язано і з комп'ютерною діагностикою і настройками, а значить, вимагає вміння працювати зі спеціальними комп'ютерними програмами. Ну і, крім того, обслуговування навантажувачів вимагає особливих заходів безпеки. Навантажувачі найбільш популярних вантажопідйомностей - від 1,5 тонн до 3 тонн важать відповідно від 3 до 6 тонн і недотримання правил безпеки при роботах може призвести до трагічних наслідків.

Ремонт навантажувачів: види робіт

Сервісне обслуговування навантажувачів має виконуватися відповідно до графіків і в обсягах, встановлених виробником. Крім щозмінного обслуговування, що полягає, в основному, в зовнішньому огляді, перевірці рівнів робочих рідин і відсутності течі, проводиться набір робіт після закінчення певної кількості годин напрацювання. Періодичне технічне обслуговування навантажувачів, крім заміни фільтрів і масел, включає перевірку стану і при необхідності, приведення його до норми:

 • затяжки різьбових з'єднань;
 • зазорів клапанів;
 • паливної системи;
 • акумуляторної батареї;
 • шин, коліс;
 • рульового управління;
 • гальмівної системи;
 • підйомного пристрою;
 • гідравлічної системи;
 • шасі;
 • та інші;

Крім того, проводиться змазування вузлів і механізмів відповідно до карти змащення.

Ремонт навантажувачів проводиться в разі порушення працездатності в процесі експлуатації внаслідок зносу, деформації, старіння, пошкодження деталей, з під'єднанням. Ремонт полягає в заміні зношених і пошкоджених елементів новими.

навантажувач cat

Переваги сервісного обслуговування і ремонту в компанії "Зевс"

Наша компанія - одна з перших в Україні почала виробляти якісне обслуговування і ремонт навантажувачів. До числа ключових переваг можна віднести:

 • Солідний досвід в роботі з навантажувачами практично всіх брендів, присутніх в Україні, в тому числі CAT Lift Trucks, TOYOTA, MITSUBISHI, BALKANCAR і багатьох інших. Компанія сьогодні обслуговує більше 3000 одиниць.

 • У власності компанії - виробнича база, оснащена необхідним інструментом і обладнанням. Крім ремонтного цеху площею 800 кв.м. в розпорядженні компанії - руховий випробувально - ремонтна дільниця, ділянка гідравлічних вузлів, електрообладнання, малярський, випробувальний полігон для тестування навантажувачів після ремонту. Проведення токарних, фрезерних або зварювальних робіт - теж не проблема. У нас є все необхідне для цього.

 • Географія нашої діяльності - усі регіони країни. Тому ремонт навантажувачів Київ, ремонт навантажувачів Дніпропетровськ, Одеса, Львів - ви знайдете у нас рішення ваших проблем. Отримають ваші навантажувачі обслуговування в найкоротші терміни і високої якості.

Послугами ТОВ «Зевс» користуються такі відомі організації і торгові марки як "Карлсберг Україна", "Епіцентр", "Імідж Холдинг", "Агромат", "Фокстрот", "P&G", "Оріфлейм", "Ейвон", "Фаберлік" , "Цермет", "Бліцпрінт", ВАТ "Єнакіївський металургійний завод", "Сантрейд", "Янтар", "Оболонь", "Мегаполіс", "Немирів", "Олейна", "Коктебель", ДП "Міжнародний аеропорт" Бориспіль " та ін.