Акції
0

Компанія "Зевс" – лідер ринку вантажопідйомного обладнання в Україні. Кількість нових брендів, з якими Україна познайомилася за допомогою підприємства Зевс, вражає. Тільки за період з 2001 року наші клієнти змогли дізнатися і оцінити якість тягових акумуляторних батарей TAB, шинної продукції SOLIDEAL, складської техніки GiantMove (раніше - HU-LIFT).

У серпні 2003 року укладено договір про ексклюзивне представництво з компанією CAT Lift Trucks (Голландія), а вже 2005 року ТОВ "Зевс" було названо дилером року компанії CAT Lift Trucks.

У результаті плідної співпраці зі світовими виробниками та зусиль, спрямованих на популяризацію нової техніки та обладнання, підприємство «Зевс» змогло значно розширити та зміцнити свої позиції на ринку за основними напрямками своєї діяльності та зайняти вагому частку ринку.

Завантажити презентацію

партнерство

В результаті постійного прагнення до подальшого розвитку сьогодні фірма є ексклюзивним дилером на території України:

- всесвітньо відомого виробника вантажопідйомної техніки CAT Lift Trucks (Голландія);

- виробника свинцево-кислотних акумуляторів і акумуляторних батарей заводу ТАВ Tovarna akumulatorskih baterij (Словенія);

- виробника складського обладнання GiantMove (Китай);

- лідера у виробництві шин і гусениць промислового призначення - Camoplast - Solideal (Канада - Бельгія);

- південнокорейської компанії Bawoo - виробника ковшових міні - навантажувачів з бортовим поворотом.

Не можна не згадати і про співпрацю одним з найвідоміших виробників навісного обладнання - компанії KAUP (Німеччина), продукція якої стає в Україні все популярнішим.

Безумовно, зв'язку підприємства не обмежуються перерахованими компаніями. Ми також здійснюємо поставки запасних частин, навісного обладнання, зарядних станцій та ін. Від інших компаній, що знаходяться в Німеччині, Бельгії, Болгарії, Південній Кореї, Китаї.

Розташування

Головний офіс і власна виробнича база підприємства "Зевс" загальною площею понад 5000 кв.м знаходяться в Запоріжжі. З метою найбільш оперативного вирішення різних питань, пов'язаних з придбанням техніки і запасних частин, обслуговуванням, ремонтами вантажопідйомного обладнання, створені філії в найбільших містах України - Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові. Таким чином, будь-який наш клієнт, в якій би точці України він не знаходився, зможе знайти оптимальний варіант для зв'язку з нами.

Ринок

В Україні розвиток ринку вантажопідйомного та складського обладнання ще не досяг свого піку. Усе нові та нові бренди щороку приходять на український ринок. На даний момент в Україні працює кілька фірм, які представляють як традиційну болгарську техніку, так і техніку інших всесвітньо відомих виробників вантажопідйомного обладнання. Але далеко не всі з цих фірм можуть запропонувати такий же широкий асортимент продукції, як ТОВ «Зевс».

Кількість нових брендів, із якими Україна познайомилася за допомогою підприємства «Зевс», вражає. Наші клієнти змогли дізнатися і оцінити якість тягових акумуляторних батарей TAB, шинної продукції Сamso (Solideal), складської техніки GiantMove (раніше - HU-LIFT).

У серпні 2003 року укладено договір про ексклюзивне представництво з компанією CAT Lift Trucks (Голландія), а вже 2005 року ТОВ "Зевс" було названо дилером року компанії CAT Lift Trucks.

У результаті плідної співпраці зі світовими виробниками та зусиль, спрямованих на популяризацію нової техніки та обладнання, підприємство «Зевс» змогло значно розширити та зміцнити свої позиції на ринку за основними напрямками своєї діяльності та зайняти вагому частку ринку

Виробництво, сервіс

ТОВ «Зевс» має власну виробничу базу, на якій виконуються будь-які види робіт, пов'язані з ремонтом, обслуговуванням, відновленням вантажопідйомної техніки. Виробничі потужності, технологічні можливості і професіоналізм співробітників підприємства дозволяють виконувати ці роботи якісно і на високому інженерно-технічному рівні. Наші фахівці можуть відновити працездатність навантажувачів практично будь-якого виробника.

Основні напрямки діяльності цього підрозділу ТОВ «Зевс» - гарантійне та поточне обслуговування техніки наших клієнтів, поточні та капітальні ремонти, повне відновлення техніки (Рециклювання). З нашого складального цеху виходять навантажувачі, нічим не поступаються оригінальним, а за деякими показниками навіть перевершують їх.

колектив

Колектив підприємства, що складається, в більшості, з дипломованих інженерів і фахівців - це висококваліфікований персонал, здатний надати грамотну консультацію, дати вичерпну відповідь на питання, які виникають, якісно і швидко виконати необхідну технічну роботу.

Дилерські сертифікати
Наші клієнти
100+ компаній
Епицентр
ТОВ ВИЯР
ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ
ДП З ІІ «САНТРЕЙД
МХП (МИРОНІВСЬКИХ ХЛІБОПРОДУКТ)
ТОВ «ЮСК Україна»
ТОВ «МІСТ ЕКСПРЕС»
Нова лінія
ДП «ВО ПІВДЕННИЙ МАШЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА»
АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»
ПРАТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПЛИТКОВИЙ ЗАВОД»
Днепроспецсталь
УкрАВТО
ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»
ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»
ПРАТ «ТЕРМІНАЛ-М»
МПП ФІРМА «ЕРІДОН»
Богдан
ТОВ «ТЕХНОКОМ»
ТОВ ПК «ДНІПРОВСЬКИЙ»
ПАТ «НАЕК «УКРЕНЕРГО»
Plastics
Агромат
WINBAU
ПП «АКРІЛАТ-ХІМКОНТРАКТ»
ПП «БУДМАРКЕТ»
ПРАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХАРЧОВИХ КОНЦЕНТРАТІВ»
ПРАТ «МАКРОХІМ»
ПРАТ «САД»
Рубіжанський картонно-тарний комбінат
ТОВ «ГАЛ-КАТ»
ТОВ «ЕТС Україна»
Black Red White
ТОВ «ІННОЧЕМ»
ТОВ «КАТІОН ПЛЮС»
ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»
ТОВ «КЕРАМПЛЮС»
ТОВ «НАУКОВО - ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МАК»
ТОВ «САНТЕХРАЙ»
ТОВ «ТАРА»
Карпатська кераміка
ТОВ Водолій
ТОВ ПОЛОГІВСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД КОАГУЛЯНТ
ФІРМА ДЕМАРКЕТ Б-ХХ
IП ЄВРОГОЛД ІНДЕСТРІЗ ЛТД
ДП «БЕРДЯНСЬКИЙ МТП»
КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНСЬКІ МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ
ПАТ «САНТЕХКОМПЛЕКТ»
ПАТ ВО «СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР»
ПМП «ЛОЦМЕН»
ПП «АГРОСПЕЦПРОЕКТ»
ПП «ДАСК-ЦЕНТР»
ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС»
ПП ВФ «ЕМАЛЬ»
ПРАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КПК»
ПРАТ «УКСНАБ»
ПрАТ УКРГРАФІТ
ТОB «СІДКО Україна»
ТОВ «АКВАПЛАСТ»
ТОВ «АРСЕНАЛ ГРУПП»
ТОВ «БЕТОН КОМПЛЕКС»
ТОВ «ВИНАЛЬ»
ТОВ «ВПК-АГРО»
ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ»
ТОВ «Компанія «Метал Інвест»
ТОВ «САРКАРА-ГРУП»
ТОВ «СКЛЯННИЙ АЛЬЯНС»
ТОВ «УКРГІДРОСПЕЦБУД»
ТОВ «УКРФРУТЛОГІСТИК»
ТОВ «УНІБРУК»
ТОВ ТВК «ЛЬВІВХОЛОД»
ТОВ УХЛК
ФГ «ТАВРІЯ –СКІФ»
ФГ «УЛАР»