Акції
0

Сервіс навантажувачів

Своєчасне технічне обслуговування та сервіс навантажувачів дозволяють звести до мінімуму час простою техніки та максимально збільшити її термін служби без проведення ремонту. Суворе дотримання програм, рекомендацій та періодичності ТО, заявлених виробником навантажувачів, дозволяють експлуатуючим організаціям уникати екстрених ситуацій та заздалегідь планувати ремонт вилкових навантажувачів. Необхідно розуміти, що планові перевірки та огляди дозволяють своєчасно виявляти зношування деталей, проблемні місця та проводити профілактичні роботи для виключення непередбачених відмов складської техніки.

Для сервісного обслуговування ми використовуємо тільки якісну німецьку олію компанії FUCHS

Сервісне обслуговування складської техніки

Ремонт автонавантажувача Зміст програм, які визначають обслуговування навантажувачів, у різних виробників можуть дещо відрізнятися, але в цілому рекомендації схожі і обов'язково включають:

  • Щозмінне технічне обслуговування. Як відомо з назви, проводиться кожну зміну. Водій перед початком роботи повинен провести огляд навантажувачів на предмет комплектності, загального стану робочих вузлів та агрегатів, їх кріплень, перевірити наявність палива (заряд батареї у разі електронавантажувача), рівні масел та інших робочих рідин (антифриз, гальмівна рідина тощо) , надійність кріплення коліс, стан шин.
  • Планове технічне обслуговування (ТО1, ТО2, ТО3). ТО1 проводиться орієнтовно кожні 200-250 годин, ТО2 кожні 500-600 годин, деякі виробники рекомендують ТО3 кожні 1000-1500 годин. Періодичність і перелік робіт задається виробником і може відрізнятися, тому слід дотримуватися посібника з експлуатації, щоб виключити позаплановий ремонт автонавантажувача. Планові ТО мають проводитися акредитованими спеціалістами, бажано, щоб вони отримали сертифікати заводу-виробника. ТО1 включає: огляд силових агрегатів, ходової частини, регулювання рульової колонки та гальмівної системи, зчеплення, перевірку кріплень та стану трубопроводів гідравліки, очищення фільтрів, регулювання підшипникових з'єднань, оновлення мастила, заміну олії. ТО2 включає всі роботи згідно з ТО1, тільки всі вузли оглядаються детальніше, перевіряються всі кріплення, з'єднання, налаштовуються оптимальні зазори у відповідних вузлах. Перераховані роботи узагальнені, їх перелік відрізняється кожному за типу навантажувача.
  • Сезонне технічне обслуговування проводиться 2 рази на рік у міжсезоння. Пов'язано з промиванням системи охолодження, заміною рідини, що охолоджує. Ремонт дизельних навантажувачів дозволить запобігти перевірці свічок розжарення для холодного запуску перед зимовим періодом, для електронавантажувачів важливо контролювати щільність електроліту.
Сервіс навантажувачів

Переваги сервісного обслуговування компанії ТОВ "Зевс"

Сервіс навантажувачів – один із провідних напрямків діяльності нашої компанії. За 20 років у цій темі ми стали найкращими:

  • наші фахівці пройшли акредитацію та навчання;
  • ми проводимо не лише сервіс навантажувачів, а й ремонт автонавантажувачів, легкої складської техніки та обладнання, відновлення техніки;
  • 3000 навантажувачів у сервісному обслуговуванні, працюємо з будь-якими брендами;
  • своя виробнича база та склад оригінальних запчастин;
  • 25 мобільних бригад для виїзду по всій Україні.

Довірте свою техніку професіоналам – звертайтесь до компанії "Зевс"